HomeOnline shop9789012130738

Papernote 29 - Referentiearchitecturen



Papernote 29 - Referentiearchitecturen
Organisaties in de publieke sector doen regelmatig grote investeringen om hun werkprocessen op elkaar af te stemmen. Om de kwaliteit van de informatievoorziening te verbeteren, zinloze investeringen te voorkomen of om investeringen te delen, vooral in tijden van crisis, is de samenhang van de informatisering met andere organisaties van belang.

Organisaties in de publieke sector worden daardoor voor hun processen steeds meer afhankelijk van de informatisering van anderen. Kennis en inzicht van deze processen en hun onderlinge samenhang is niet alleen belangrijk voor de uitvoerders, maar zeker ook voor de bestuurders van de organisaties.

Een referentiearchitectuur geeft deze kennis en dit inzicht. Een goed opgestelde en nageleefde referentiearchitectuur bespaart veel denkwerk en dus tijd en geld.

In de papernote beschrijven we wat referentiearchitecturen zijn, waarom ze er zijn, voor welke doelgroep en hoe referentiearchitecturen ingezet kunnen worden. Kortom, een praktisch boekje, speciaal voor bestuurders en voor iedereen die geïnteresseerd is in dit onderwerp.
 





Productvorm Boek
Aantal pagina's 56
Prijs excl. btw € 13,68
Prijs incl. btw € 14,50
Bestelcode 9789012130738
Uitlevering
Verschijningsdatum 29-11-2009
 

 
Sdu Uitgevers © 2010