JOM 2016/1124, RvS 02-11-2016, ECLI:NL:RVS:2016:2904, 201508338/1/A1

Inhoudsindicatie

Is recreatiewoonschip een bijbehorend bouwwerk van recreatiewoning?

Samenvatting

Recreatiewoonschip kan niet als bijbehorend bouwwerk worden aangemerkt in de zin van artikel 1 van bijlage II Bor. De enkele omstandigheid dat het recreatiewoonschip evenals de recreatiewoning – het hoofdgebouw - wordt gebruikt voor verblijfsrecreatie, is onvoldoende voor het oordeel dat zij functioneel met elkaar zijn verbonden. De omstandigheden dat het recreatiewoonschip zelfstandig kan functioneren en dat het minstens even groot is als de recreatiewoning, zijn een indicatie dat het gebruik van het recreatiewoonschip niet is gerelateerd aan…

Verder lezen
Terug naar overzicht