Eens gegeven, blijft gegeven?


De regel die inhoudt dat de voorschriften van het adviesrecht inclusief beroepsprocedure van de WOR van toepassing zijn wanneer een ondernemer zonder voorbehoud advies heeft gevraagd aan de ondernemingsraad, geldt niet voor zover het desbetreffende besluit van medezeggenschap is uitgesloten op de voet van artikel 46d aanhef en onder b WOR, aldus de Ondernemingskamer van het Hof Amsterdam.

De colleges van B&W van de gemeenten Diemen, Uithoorn, Ouder-Amstel en aanvankelijk ook De Ronde Venen, hebben onder de werknaam DUO+ onderzocht of en in welke…

Verder lezen
Terug naar overzicht