JIN 2012/5, Gerechtshof Amsterdam 01-11-2011, BU8168, 200.087.566/01 (met annotatie van mr. P.M. de Vries)

Inhoudsindicatie

Verrekenen

Samenvatting

Verrekenen. Valt nog een verrekenplicht aan te nemen ex art. 1:141 lid 3 BW als er gedeeltelijk al is verrekend tijdens het huwelijk maar slechts niet te zeggen valt voor welk bedrag van het totale vermogen bij het einde huwelijk dit is gedaan? Is bijdrage als kosten van de huishouding of als partneralimentatie voldaan?

Art. 1:141 lid 3 BW bepaalt dat indien bij het einde van het huwelijk aan een bij huwelijkse voorwaarden overeengekomen periodieke verrekenplicht als bedoeld in het eerste lid…

Verder lezen
Terug naar overzicht